Beyoncé – koncert w Polsce, 27.06.2023, Warszawa

Po wydaniu swojego siódmego albumu RENAISSANCE, Beyoncé powraca na światową scenę z trasą koncertową RENAISSANCE WORLD TOUR. To jej pierwsze solowe tournée od ponad 6 lat. Koncert w Polsce odbędzie się na PGE Narodowy, 27 czerwca 2023 roku.

Trasa obejmuje 40 koncertów w Europie i Ameryce Północnej i wykorzystuje technologię Ticketmaster Verified Fan, aby zwiększyć dostępność biletów dla fanów. Rejestracja jest już dostępna, a sprzedaż biletów rozpocznie się 6 lutego 2023 r. dla członków BeyHive.

RENAISSANCE WORLD TOUR zaczyna się 10 maja 2023 r. w Friends Arena w Sztokholmie i będzie kontynuowana w miastach takich jak Cardiff, Edynburg, Sunderland, Paryż, Londyn, Marsylia, Amsterdam, Warszawa i innych. W Ameryce Północnej trasa obejmuje miasta takie jak Toronto, Chicago, East Rutherford, Atlanta, Las Vegas, Los Angeles, Houston. Beyoncé odwiedzi również Brukselę, Barcelonę, Kolonię, Frankfurt, Hamburg i inne miasta w Europie w maju i czerwcu, a dodatkowe miasta w Ameryce Północnej to Boston, Charlotte, Kansas City, Louisville, Pittsburgh, Miami, St. Louis, Minneapolis, Nashville, Nowy Orlean, Filadelfia,  San Francisco, Dallas, Detroit, Tampa, Vancouver i inne.

Beyoncé, trasa koncertowa WELCOME TO THE RENAISSANCE, fot. Mason Poole, mat. prasowe organizatora
Beyoncé, trasa koncertowa WELCOME TO THE RENAISSANCE, fot. Mason Poole, mat. prasowe organizatora

Podczas trasy koncertowej, Beyoncé będzie działać także charytatywnie w ramach organizacji BeyGOOD. Ta organizacja została założona w 2013 roku, by wspierać ludzi i programy na całym świecie. BeyGOOD kontynuuje swoje działania filantropijne poprzez promowanie sprawiedliwości ekonomicznej i wspieranie organizacji, które pomagają zmarginalizowanym i zaniedbanym społecznościom. BeyGOOD udziela wsparcia poprzez stypendia, staże i zasoby wspierające przedsiębiorczość.

Podczas trasy, BeyGOOD będzie również celebrować przedsiębiorców za pośrednictwem lunche Black Parade Route, oferując granty i usługi dla małych firm, wspierając ich rozwój i zrównoważony biznes. Tysiąc firm otrzyma wsparcie w wysokości miliona dolarów.

____
Czytaj także: Henry Rollins: od punk rocka do eksperymentatora muzycznego
____

BeyGOOD wesprze również studentów poprzez fundusze stypendialne, które zostaną przekazane szkołom wyższym i uniwersytetom w dziesięciu miastach na trasie koncertowej. Każda uczelnia otrzyma sto tysięcy dolarów, aby wybrać studentów, którzy otrzymają stypendium. Łączne zaangażowanie BeyGOOD w te stypendia wyniesie milion dolarów.

W współpracy z Beyoncé, BeyGOOD, Citi i Verizon, zostanie zakupionych łącznie 100 biletów w każdym mieście trasy w USA, które zostaną przekazane lokalnym inicjatywom społecznym.

BEYONCE
BEYONCE

Oficjalnym jubilerem RENAISSANCE WORLD TOUR jest Tiffany & Co., znany partner Beyoncé. Ta firma od dawna zobowiązuje się do odpowiedzialnego postępowania, ochrony środowiska naturalnego i pozytywnego wpływu na społeczności, w których działa.

Beyoncé – koncert w Polsce -bilety

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: czwartek, 2 lutego od godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: piatek, 3 lutego, od godz. 10:00

Przedsprzedaż dla członków BeyHive: poniedziałek 6 lutego od godz. 10:00

Bilety w sprzedaży ogólnej: wtorek, 7 lutego od godz. 10:00

Źródło: informacja prasowa Live Nation. Fot główne: Carlijn Jacobs, mat. prasowe organizatora