Bring Me The Horizon zagra w Polsce, 18.02.2022, Gliwice

Bring Me The Horizon w towarzystwie A Day To Remember, Poorstacy i Lorna Shore wystąpią 18 lutego 2022 roku w Arenie Gliwice.

Bring Me The Horizon, mający za sobą kilkanaście lat występów, eksperymentował z różnymi gatunkami i współpracował z wieloma artystami. Ta współpraca pozwoliła jej odnieść globalny sukces, na jaki zasługuje. Wraz z wysoką jakością pracy, zespół odniósł długofalowy sukces w brytyjskiej muzyce rockowej.

Bring Me The Horizon zasłużyło sobie na miano jednego z najbardziej znanych zespołów metalowych. Ze swoją muzyką i emocjonalnymi tekstami, które przełamują międzygatunkowe granice, docierają do coraz szerszej publiczności.

Razem z Bring Me The Horizon wystąpią: gość specjalny — A Day To Remember z premierowym albumem “You’re Welcome” oraz supporty: Poorstacy, dla którego będzie to pierwsza wizyta w Polsce i Lorna Shore, promujący EP “…And I Return To Nothingness” z nowym wokalistą Willem Ramosem.

Bring Me The Horizon w towarzystwie A Day To Remember, Poorstacy i Lorna Shore wystąpią 18 lutego 2022 roku w Arenie Gliwice. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższą środę o godzinie 10:00. Można je kupić w Knock Out Music Store i eBilet