bryska zaśpiewa razem z Dodą na koncercie w Krakowie, 6.01.2024

W pierwszą sobotę stycznia, TAURON Arena Kraków stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia muzycznego. Bryska, młoda gwiazda polskiej sceny pop, wystąpi jako gość specjalny na koncercie Dody, jednej z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce.

bryska: młoda gwiazda na polskim firmamencie muzycznym

Od debiutu w 2021 roku, bryska szybko zdobyła uznanie dzięki swoim przebojom takim jak „Lato (Pocałuj mnie)” czy „Odbicie”, będącym najczęściej odtwarzaną polską piosenką w radiach w 2022 roku. Jej unikalny styl, łączący głębokie spostrzeżenia z dynamicznymi melodiami, przyniósł jej sukces w postaci dwóch albumów, z których „Moja ciemność” uzyskała status platyny.

Doda: królowa polskiego popu

Doda, znana z energicznych występów i niepowtarzalnej charyzmy, przedstawi na koncercie swój AQUARIA Tour – pierwsze tego typu multimedialne show w Polsce. Widowisko obejmuje magiczną scenografię, dynamiczną choreografię i spektakularne efekty wizualne, zapewniając niezapomniane wrażenia.

Połączenie talentów na scenie

Występ bryski jako gościa specjalnego na koncercie Dody w TAURON Arenie Kraków zapowiada się jako fascynująca fuzja stylów tych dwóch artystek. Oprócz Krakowa, Doda planuje wystąpienia w Łodzi i Gdańsku, gdzie również zaprosi gości specjalnych.

Informacje o biletach

Bilety na koncert są dostępne na stronie www.biletserwis.pl. Kolejne multimedialne widowiska z udziałem gości specjalnych odbędą się 20 stycznia w Atlas Arenie w Łodzi i 27 stycznia w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu.

bryska, fot. mat. prasowe Prestige MJM