Butcher Babies zawitają do Polski! Dwa koncerty w Warszawie i Poznaniu, 21-22.06.2023

Cieszący się światowym uznaniem amerykański zespół Butcher Babies, dowodzony przez Carle Harvey i Heidi Shepherd, zagra dwa koncerty w Polsce! Polska publiczność będzie miała okazję doświadczyć ich muzycznego show 21 czerwca w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz dzień później w poznańskich 2Progi.

Ponad dekadę na scenie muzycznej

Butcher Babies, już od ponad dekady, podbijają światowe sceny za sprawą mocnych koncertów pełnych wybuchowej energii. Sceniczna prezencja grupy jest niczym hipnotyzujący spektakl, który sprawia, że odbiorcy ciągle chcą więcej. Skład zespołu to wokalistki Heidi Shepherd i Carla Harvey, gitarzysta Henry Flury, perkusista Chase Brickenden oraz basista Ricky Bonazza. W swojej muzyce łączą brutalne, agresywne riffy z pięknymi melodiami, które wybrzmiewają niczym ich emocjonalne wybawienie.

Butcher Babies, fot. Beatriz Mariano, mat. prasowe Organizatora
Butcher Babies, fot. Beatriz Mariano, mat. prasowe Organizatora

Sukces na listach przebojów i doświadczenie koncertowe

Pierwsze dwa albumy pochodzącego z Los Angeles zespołu znalazły się w TOP 5 kilku notowań na Billboardzie, natomiast wydany w 2017 roku krążek “Lilith” zadebiutował na pierwszym miejscu iTunes Metal Charts oraz na siódmym iTunes Rock Charts. Butcher Babies grali na trasach m.in. z Megadeth, Marilynem Mansonem, Hollywood Undead, występowali na największych festiwalach metalowych na świecie (Download, Hellfest, Knotfest) oraz pojawili się w filmie “Alleluia!: The Devils Carnival” i netflixowym horrorze “Slasher”.

Powrót po przerwie

Po wydaniu trzech płyt i dwóch EP-ek, zespół osiągnął nowy poziom dojrzałości i powrócił po przerwie, którą potrzebowali na odbudowę i złapanie świeżych sił na dalsze komponowanie. W ciągu ostatniego 1,5 roku grupa wypuściła kilka singli, które potwierdzają jej rozwój i doskonałą formę.

Butcher Babies, fot. Beatriz Mariano, mat. prasowe Organizatora
Butcher Babies, fot. Beatriz Mariano, mat. prasowe Organizatora

Bilety i regulamin

Bilety na oba koncerty dostępne są na stronie winiarybookings.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży: Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, EventimPolska, Ticketmaster Polska. Organizatorzy przypominają, aby bilety kupować wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Wstęp na koncert dla osób od lat 13, za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody dostępny na stronie organizatora: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica. W trosce o środowisko organizatorzy zachęcają do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Dowiedz się więcej o Butcher Babies

Więcej informacji o zespole znajduje się na ich oficjalnych profilach na Facebooku (https://www.facebook.com/butcherbabies) i Instagramie (https://www.instagram.com/butcherbabies).

Beaver Cage

Monsters Ball