Cieszanów Rock Festiwal

CRF to ugruntowana marka na festiwalowej mapie Polski. Ogólnopolski festiwal na trwałe wpisał się w kalendarz dużych imprez muzycznych w kraju i co roku gości kilkanaście tysięcy uczestników, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, w tym m.in. z Niemiec, Ukrainy, Czech i Słowacji.

W 2012 roku, według rankingu magazynu muzycznego „Machina”, Cieszanów Rock Festiwal znalazł się na trzecim miejscu wśród najlepszych polskich letnich festiwali muzycznych. Impreza wykracza poza lokalny kontekst, zarówno ze względu na przyjeżdżających z zagranicy uczestników, jak i występujące zespoły takie jak amerykańskie Gogol Bordello, Marky Ramone’s, Madball i Agnostic Front, Kropiklani z Finlandii, brytyjskie The Animals, GBH i The Exploited, Kreator i Helloween z Niemiec, ukraińskie Jinjer).

DZIESIĘCIOLECIE CRF

Rok 2019 to ważna data dla idei festiwalowej zabawy. W tym roku swoje 50-lecie obchodzi amerykański Woodstock, legenda i wciąż żywy symbol jednoczącej siły muzyki. 15-17 sierpnia 2019 okrągły jubileusz świętuje również Cieszanów Rock Festiwal, jedna z największych imprez rockowych w kraju. Program dziesiątej edycji CRF to ukłon w stronę idei zapoczątkowanej przez amerykańskiego poprzednika oraz wielkie muzyczne święto przygotowane z myślą o najwierniejszych fanach podkarpackiej imprezy. Organizatorzy zapraszają na koncertowy cykl „The best of CRF”, festiwalowe atrakcje w klimacie „dawnych festiwali”oraz wakacyjny wypoczynek nad kąpieliskiem Wędrowiec.
Amerykańska legenda sceny hardcore – zespół Madball podczas CRF 2013.

FESTIWAL EKOLOGICZNY

CRF to impreza zorganizowana według ekologicznych standardów. Wszystkie materiały promocyjne drukowane są na certyfikowanym papierze ekologicznym pochodzącym z recyklingu. Posiłki podawane w Strefie Swojskiego Jadła serwowane są w naczyniach biodegradowalnych z otrąb pszennych, a do ogrzewania wody w wolnostojących kabinach prysznicowych, na terenie pola namiotowego, używane są ekrany solarne. Na terenie festiwalu wprowadzono segregację odpadów, zainstalowano punkt doładowania telefonów komórkowych za pomocą ładowarek solarnych, a w festiwalowym przewodniku rozdawanym uczestnikom imprezy, umieszczono poradnik z prostymi wskazówkami proekologicznymi.

Zagrają m.in. Vader, Armia, Acid Drinkers, SIQ, Czarny Ziutek z Killerami, Woda Ski Bla, El Dupa Unkaziked, Luxtorpeda, Lao Che, Dezerter, Hańba, Pidżama Porno, Cyrk Deriglasoff i inni!

Szczegóły na stronie festiwalu: www.cieszanowrockfestiwal.pl 

Trzecia pula karnetów dostępna w terminie 1-31 maja 2019

Karnet trzydniowy (obejmuje koncerty 15.08 (Scena Alternatywna) oraz 16-17.08 (Scena Główna) – 120 zł

Pole namiotowe – 40 zł (stała cena)