Disclosure – koncert w Polsce, 13.03.2022, Warszawa

Do wyprzedanych koncertów w Londynie w 2022 r. Disclosure dodają trasę europejską. Koncert w Warszawie zaplanowano na 13.03.2022.

W zeszłym tygodniu grupa Disclosure ogłosiła, że ​​w marcu 2022 roku odbędą się w Londynie trzy występy. Siedem lat po ostatnim występie (od czasu ich drugiej trasy koncertowej “Caracal”) po raz kolejny powrócą do głównych londyńskich sal koncertowych. Bilety na koncerty do Heaven, O2 Brixton Academy i Alexandra Palace (mieszczące 11 000 osób) wyprzedały się w ciągu 24 godzin.
Teraz z radością ogłaszają, że 9 marca rozpoczną koncerty w całej Europie w Le Zenith w Paryżu, a następnie pojadą do Belgii, Amsterdamu, Niemiec, Polski, Ukrainy, Rosji, Estonii i 23 marca na Litwie.

Ponieważ wszystkie główne sale koncertowe były zamknięte na początku pandemii, podobnie jak inni muzycy, Disclosure przez jakiś czas nie miał szans na występy na żywo – jednak tydzień temu, kiedy Disclosure trafił na pierwsze strony gazet na festiwalach Reading i Leeds, tak się stało. Wcześniej materiał z ich najnowszego albumu „ENERGY” czekał na wykonanie przed publicznością.

Teraz fani mają okazję posłuchać nominowanych do nagrody Grammy albumów na żywo na koncertach w całej Europie.
Trzeci studyjny album Disclosure „ENERGY” ukazał się w sierpniu 2020 roku i zyskał duże uznanie na całym świecie. W utworach występują gościnnie artyści na najwyższym poziomie, zaczynając od singli, takich jak „Watch Your Step” z Kelis (TUTAJ), zatytułowany „ENERGY” (TUTAJ), Grammy z Aminé i slowthai (TUTAJ) Nominowany do „My High”, zunifikowany i podnoszący na duchu „Douha (Mali Mali)” (TUTAJ) oraz „Birthday” w stylu R&B z udziałem Kehlani & Syd (TUTAJ) – wszystkie te utwory pokazują tych dwoje wszechstronności i innowacyjności młodych twórców i producentów.

Bilety na europejskie koncerty będą w przedsprzedaży lokalnie od środy 8 września oraz w główne sprzedaży w piątek 10 września.

Disclosure KONCERT W WARSZAWIE

3 marca 2022

Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy – od 8 września od 9:00

Przedsprzedaż Ticketmaster – od 9 września od 9:00

Sprzedaż ogólna – od 10 września od 9:00

Disclosure

Disclosure to brytyjski zespół muzyki elektronicznej założony przez dwóch braci z południowego Londynu-Guy (ur. 25 maja 1991) i Howard (ur. 11 maja 1994) braci Lawrence. W czerwcu 2013 duet wydał swój pierwszy album „Settle”. Ten album został nominowany do nagrody za najlepszy taneczny/elektroniczny album podczas 56. rozdania nagród Grammy.

Ich pierwszy kompletny album studyjny Settle został wydany przez PMR 3 czerwca 2013 roku. Został ciepło przyjęty przez krytyków i zwykłą publiczność. Zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii i znajduje się na szczycie list przebojów w wielu krajach europejskich i Australii. Zespół z powodzeniem koncertował w ponad 40 miastach europejskich, amerykańskich i kanadyjskich.