Eagles Of Death Metal z koncertem w Polsce, 9.4.2022, Warszawa

Zespół Eagles Of Death Metal rozpocznie drugą część swojej jubileuszowej trasy koncertowej w Zurychu w Szwajcarii 19 marca 2022 roku. W Polsce usłyszymy Eagles Of Death Metal w Warszawie, 9 kwietnia 2022.

Po odwiedzeniu 19 krajów i 30 występach zakończy go na festiwalu Teddy Rocks w Wielkiej Brytanii. Podczas sześciotygodniowej trasy muzycy Eagles Of Death Metal odwiedzą Budapeszt, Amsterdam, Hamburg, Mediolan, Monachium, Sztokholm, Warszawę, Lizbonę, Berlin, Madryt, Barcelonę oraz Paryż. Następnie zespół uda się do Australii, Nowej Zelandii, do Azji Południowo-Wschodniej, a także do Stanów Zjednoczonych i do Kanady, kontynuując swoje kilkuletnie tournee.

“A rock’n’roller needs to get out and rock’n’roll!”– powiedział wokalista i frontman zespołu Jesse Hughes. „Czuję się, jakbym przez lata był zamknięty i jestem gotowy odzyskać wolność. Uważaj Europo, Orły Death Metalu są gotowe ponownie wzbić się w powietrze.”

Znani ze swojego zaraźliwego i pozytywnego vibes i energicznych występów na żywo, grupie towarzyszyć będą Jennie Vee na basie, Jorma Vik na perkusji i Joshua Jove na gitarze.

Eagles of Death Metal, koncert w Polsce, Warszawa, klub Stodoła, 9.4.2022, źródło: mat. prasowe Live Nation
Eagles of Death Metal, koncert w Polsce, Warszawa, klub Stodoła, 9.4.2022, źródło: mat. prasowe Live Nation