Henry Rollins w Polsce, 13-16.02.2023, Kraków, Warszawa

Często nadużywane słowo “legenda”  akurat do Henry’ego Rollinsa pasuje jak ulał. Ikona punk rocka, były wokalista Black Flag czy Rollins Band przyjedzie do Polski ze swoim wyjątkowym programem “Good To See You 2023”, i to aż do dwóch miast! 13 lutego (w dniu 62. urodzin) zawita do Krakowa, a 16 lutego do Warszawy.

Henry Rollins jest wszechstronnie utalentowany i jego działalność obejmuje wiele różnych dziedzin, przez co uważa się go za człowieka renesansu i pracoholika.  Światową sławę zdobył dzięki charyzmatycznym występom jako lider punkowego Black Flag, jednak od tego czasu zdążył już zostać również aktorem, autorem ponad 30 książek, wydawcą, podróżnikiem, gospodarzem swojego programu TV, a przede wszystkim rewelacyjnym mówcą, który swoimi wciągającymi i nierzadko prowokacyjnymi wystąpieniami poruszył tysiące ludzi na całym świecie.

Podczas trasy “Good To See You 2023” Henry wiernie opowie o wydarzeniach jakie miały miejsce w jego w życiu podczas pre-pandemicznego czasu od ostatniej trasy, a także w trakcie jeszcze dziwniejszych ostatnich kilku miesięcy. To był co najmniej interesujący okres i kryje się za nim wiele wspaniałych historii.

Henry Rollins wystąpi w Polsce dwukrotnie: 13 lutego 2023 w krakowskim klubie Studio (bilety po 119 zł), a 16 lutego 2023 w warszawskim Palladium (bilety w cenach 99-119 zł). Bilety dostępne są na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl oraz Eventim.pl.

Henry Rollins, fot. Ross Halfin, mat. prasowe organizatora
Henry Rollins, fot. Ross Halfin, mat. prasowe organizatora