Hot Wheels Monster Trucks Live z pokazami w Polsce, 12-13.03.2022, Gliwice

Ekscytujące show Hot Wheels Monster Trucks Live wystąpi z pokazami w Polsce. 12-13 marca 2022 w gliwickiej Arenie, będziemy mogli podziwiać prawdziwe wersje słynnych zabawek z monster truckami Hot Wheels, w tym: V8 Bomber, Bone Shaker, Demo Derby i Tiger Shark. 

Europejska trasa Hot Wheels Monster Trucks Live rozpoczyna się 3 stycznia 2022 w Glasgow w Wielkiej Brytanii, a kończy 20 marca w Chorwacji. Organizatorzy, Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, we współpracy z Mattel, Inc., annonusją trasę, jako “powrót do międzynarodowych wydarzeń na żywo z nowymi truckami”.Będzie to piąta europejska trasa Hot Wheels Monster Trucks Live. Bilety na wydarzenia Hot Wheels Monster Trucks Live w Gliwicach trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 1 października 2021.

„Mamy nadzieję, że rodzice i dzieci nadal będą zachwyceni Hot Wheels Monster Trucks Live” – powiedziała pani Julie Freeland, która jest Dyrektorem ds. Organizacji Wydarzeń w firmie Mattel. „Marka, która odniosła tak wielki sukces w rozpalaniu ducha rywalizacji w dzieciach, pozwoliła rodzinom dzielić się miłością do Hot Wheels i nie możemy się doczekać, aby wiosną odwiedzić nowe miasta podczas europejskiej trasy!”.

Hot Wheels Monster Trucks Live w Polsce

Podczas trasy na naszym kontynencie widzowie będą mieli okazję zobaczyć prawdziwe wersje słynnych zabawek. W wydarzeniu wezmą także udział goście specjalni: ziejący ogniem, pożerający samochody i transformujący się robot Megasaurus, gwiazdy Freestyle Motocross! Można spodziewać się także akrobacji i sków Hot Wheels oraz spektakularnych upadków i rozbić Monster Trucków podczas walk. Będzie również Całkowicie nowa ciężarówka o mocy 1800 koni mechanicznych Mega Wrex to 12-metrowy pojazd przypominająca dinozaura

POKAZY W POLSCE

ARENA GLIWICE

12.03.2022 godz. 11:30, 18:30

13.03.2022 godz. 11:30, 18:30

Tim McWilliams, który jest Wiceprezesem ds. organizacji tras koncertowych Live Nation pochwalił się: „Jako największa na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, braliśmy udział w wielu niesamowitych wydarzeniach, ale szczególnie cieszy nas praca nad Hot Wheels Monster Trucks Live, który łączy ekscytujące rodzinne widowisko z kultową marką Hot Wheels”.

EUROPEJSKA TRASA HOT WHEELS MONSTER TRUCKS LIVE 2022

„Odnieśliśmy bezprecedensowy sukces w 2020 roku, dostarczając naszym fanom na całym świecie pierwszą w historii trasę Hot Wheels Monster Trucks Live Tour”, oznajmił Ken Hudgens, Prezes i CEO Raycom-Legacy Content Company. „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Live Nation, ponieważ wspólnie poszerzamy dotarcie do fanów i możemy zaangażować nowych widzów do wspólnej zabawy w pełnowymiarowej i wciągającej rozrywce jaką jest Hot Wheels!”

Styczeń 2022

Poniedziałek 03 Glasgow, UK The SSE Hydro

Wtorek 04 Glasgow, UK The SSE Hydro

Sobota 08 London, UK The O2

Niedziela 09 London, UK The O2

Sobota 15 Liverpool, UK M&S Bank Arena

Niedziela 16 Liverpool, UK M&S Bank Arena

Luty 2022

Sobota 05 Barcelona, ES Palau Sant Jordi

Niedziela 06 Barcelona, ES Palau Sant Jordi

Sobota 12 Herning, DK Jyske Bank Boxen

Niedziela 13 Herning, DK Jyske Bank Boxen

Marzec 2022

Sobota 12 Gliwice, PL Arena Gliwice

Niedziela 13 Gliwice, PL Arena Gliwice

Sobota 19 Zagreb, HR Arena Zagreb

Niedziela 20 Zagreb, HR Arena Zagreb