John Porter i Nergal (Me And That Man) koncertowali w Nowej Rezydencji, 8.08.2021, Kraków

8 sierpnia 2021 r. w Nowej Rezydencji w Krakowie koncertowali John Porter i Nergal z kolegami — czyli formacja Me And That Man.

John Porter i Nergal to artyści w świecie polskiej muzyki legendarni. Zaczęli od “My church is black”, potem było “Nightride”, “Get out”, “Burning churches”, “Run with the devil”, “Męstwo”, “Surrender” i in. Fani Nergala i Me And That Man, którzy wolą mniej radykalne oblicze Nergala opuszczali Rezydencję usatysfakcjonowani set-listą i poziomem jej zaprezentowania.

Nowa Rezydencja działa na koncertowej mapie Krakowa od roku. Na dziedzińcu socrealistycznego biurowca kombinatu metalurgicznego w Nowej Hucie umiejscowiono scenę, zaplecze gastronomiczne i sanitariaty. Miejscówka dość specyficzna, z ciekawą historią w tle, z dobrym skomunikowaniem tramwajem z centrum miasta.

Przed koncertem Nergala i Portera grały dwie świetne formacje. Rozpoczęła grupa Dance Like The Dynamite — nazywana “trójmiejską supergrupą” (muzycy związani z takimi formacjami jak Blenders, Made In Poland, Golden Life, Vulgar, Shipyard). Drugim zespołem był trójmiejski Mùlk. Zaprezentowali energetyczną dawkę bardzo dobrego grania

Organizatorem koncertu była agencja Winiary Bookings z Poznania.
​​​​​​​Prezentujemy fotogalerię z tego wydarzenia (tekst, zdjęcia: Sobiesław Pawlikowski)