Joy Crookes wystąpi w Hybrydach, 25.02.2022, Warszawa

Joy Crookes wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Wokalistka, która z każdym kolejnym nagraniem coraz bardziej zachwyca media w Wielkiej Brytani, zaśpiewa 25 lutego 2022 w warszawskim klubie Hybrydy.

Urodzona i wychowana w stolicy Wielkiej Brytanii, Londynie, Joy Crookes już w chwili obecnej porównywana jest do nieżyjącej legendy Amy Winehouse i Lauryn Hill. Joy Crookes dorastała, słuchając mieszanki różnych gatunków muzyki – od Nicka Cave’a po Kinga Tubby’ego, Kendricka Lamara i Gregory’ego Isaacsa. Zaowocowało to otwartością, ciekawością, pasją i muzyczną obsesją, które przekładają się na jej własną twórczość. Dzięki temu, że jej koncerty wyprzedają się całkowicie w Wielkiej Brytanii,  a także dzięki nominacji do prestiżowej BRIT Rising Star i zapowiadany support Harry’ego Stylesa w ramach jego światowej trasy koncertowej sprawiły, że Joy Crookes znajduje się w ekskluzywnym gronie najbardziej docenianych londyńskich artystów.

W sierpniu przedstawiła singiel „Skin”, który zapowiada debiutancki album o tym samym tytule. Premiera tego albumu przewidziana jest na 15 października 2021 roku.