Koncerty Skillet w Polsce, 27-28.04.2023, Warszawa, Gliwice

Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów rockowych XXI wieku, Skillet, wystąpi już w kwietniu w Warszawie i Gliwicach. Koncerty będą miały towarzyszenie zespołów Like A Storm oraz Eva Under Fire.

Skillet ma w swojej dyskografii albumy, które pokryły się złotem, pojedynczą oraz podwójną platyną, sprzedając się łącznie w ponad 12 milionach kopii na całym świecie. Oprócz zdobycia wielu miejsc na billboardowych notowaniach, twórczość Skillet została wykorzystana przez wiele organizacji takich jak WWE, Marvel, ESPN, MLB, NHL, czy NFL.

Na swoim jedenastym albumie “Dominion”, zespół przekonuje do swojego wyobrażenia buntu. John Cooper, basista i wokalista grupy, mówi:

“Nazywam to pozytywną rebelią. To bunt przeciwko intymnym elementom takim jak strach czy niepokój. To bunt przeciwko zewnętrznym czynnikom, które próbują zmienić cię w kogoś, kim nie chcesz być. To celebracja wolności w naszym życiu i przypomnienie, że trzeba walczyć o rzeczy, w które wierzysz. Może to niepopularna opinia w niektórych miejscach, ale nie ma nic bardziej rock’n’rollowego”.

17 lutego ukazała się wersja Deluxe albumu “Dominion: Day of Destiny”, zawierająca 5 dodatkowych utworów, w tym “Finish Line” z gościnnym udziałem Adama Gontiera z grupy Saint Asonia.

Już pod koniec kwietnia, autorzy przebojów takich jak “Monster”, “Hero” czy “Feel Invincible” dwukrotnie wystąpią w Polsce, towarzysząc im zespoły Like A Storm – nowozelandzki zespół hard rockowy, który w zeszłym roku wydał swój czwarty album “Okura”, oraz formacja Eva Under Fire, łącząca ze sobą elementy rocka, metalu oraz popu.

SKILLET Supports: LIKE A STORM, EVA UNDER FIRE

27.04.2023 – Warszawa, COS Torwar

28.04.2023 – Gliwice, Arena Gliwice

Like A Storm, fot. mat. prasowe Organizatora
Like A Storm, fot. mat. prasowe Organizatora

 

Eva Under Fire, fot. mat. prasowe Organizatora
Eva Under Fire, fot. mat. prasowe Organizatora