Lady Pank zagra również w Toruniu

„Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zawsze tam gdzie ty” – bez tych klasycznych przebojów trudno wyobrazić sobie koncert jednego z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka. 9 listopada Lady Pank wystąpi w toruńskiej Arenie. Bilety na to wydarzenie już w sprzedaży!

Toruń dołączył tym samym do listy miast, które muzycy Lady Pank odwiedzą po letnich wakacjach. Zespół zagra w dużych, prestiżowych obiektach. 14 września największe przeboje grupy usłyszymy w Narodowym Centrum Piosenki w Opolu, 13 października w leżącej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie, 26 października – w katowickim „Spodku”, 17 listopada – we wrocławskiej Hali Stulecia oraz 23 listopada – w krakowskiej Tauron Arenie.

W 2018 roku, legenda polskiego rocka hucznie świętowała jubileusz 35-lecia wydania debiutanckiego albumu, który okazał się prawdziwą kopalnią przebojów i dzięki któremu Lady Pank zyskał status gwiazdy. Piękną rocznicę zespół uczcił wydaniem niezwykłej płyty. Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz nie ograniczyli się do przygotowania jubileuszowej reedycji, lecz ponownie weszli do studia i nagrali utwory z kultowego debiutu w nowych wersjach z udziałem licznego grona gwiazd polskiego rocka (i nie tylko). Warto wspomnieć w tym miejscu, że aż sześć utworów z oryginalnej płyty trafiło na szczyt Listy Przebojów Programu Trzeciego, a w latach osiemdziesiątych był to wyznacznik popularności zespołu w Polsce i jedna z nielicznych rozgłośni, w których nadawano muzykę rockową. Teksty takich utworów jak: „Zamki na piasku”, „Vademecum Skauta” czy wspomniane wyżej „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona” śpiewa na koncertach z Januszem Panasewiczem kolejne już pokolenie fanów…

Zespół celebruje rocznicę premiery kultowego debiutu również na tegorocznej serii koncertów. Ale nie brakuje też w ich setliście przebojów z późniejszych lat.

Bilety na powakacyjne występy Lady Pank dostępne są w salonach Empiku oraz w internetowych sieciach sprzedaży.

Plan trasy:

  • Opole – Amfiteatr NCPP – 14.09.2019 r. godz. 19:30
  • Gdańsk/Sopot – Ergo Arena – 13.10.2019 r. godz. 18:30
  • Katowice – Hala Spodek 26.10.2019 r., godz. 18:30
  • Toruń – Arena Toruń 9.11.2019 r., godz. 18:30
  • Wrocław – Hala Stulecia 17.11.2019 r. godz. 18:30
  • Kraków – Tauron Arena Kraków – 23.11.2019 godz. 18:30

Bilety na koncerty dostępne są w salonach Empiku (www.empikbilety.pl/event/Lady_Pank) oraz w internetowych sieciach sprzedaży.