Legenda hard rocka i młode talenty – oto skład Festiwalu Hard Rock Heroes! 12.06.2022, Kraków

12 czerwca 2022 będzie prawdziwym świętem dla miłośników rocka! Festiwal Hard Rock Heroes odbędzie się w TAURON Arena w Krakowie, a w roli głównej wystąpi legenda hard rocka – Deep Purple. Gośćmi specjalnymi będą Szkoci z zespołu Nazareth oraz polski zespół Kruk z Wojtkiem Cugowskim. Na scenie pojawią się również Jorn, 1One oraz Slave Keeper.

Jorn Lande, jest jednym z najwięcej znanych norweskich wokalistów i jednym z najlepszych głosów na rockowej scenie, koncentruje się przede wszystkim na swoim zespole JORN. W czerwcu zeszłego roku zespół wydał album „Over The Horizon Radar”. Lande ma również na swoim koncie współpracę z takimi zespołami jak Masterplan i Ark oraz udział w wielu projektach, takich jak Nostradamus Rock Opera, Dracula – Swing Of Death czy też metalowa opera Avantasii.
Kolejnym polskim zespołem, który wystąpi na Hard Rock Heroes Festival, jest znany już fanom klasycznego rocka 1One. Zespół powstał w 2013 roku i zadebiutowała w tym samym roku albumem “Njoyin”. Na ich najnowszym krążku “Dalej” pojawili się tak znakomici muzycy jak Doug Aldrich (Whitesnake), Stu Hamm (Joe Satriani), Jeff Bowders (Shakira) oraz Grzegorz Kupczyk.
Festiwal otworzy formacja Slave Keeper, która istnieje na scenie od 2014 roku. Ich styl to połączenie hard rocka i heavy metalu z chwytliwymi melodiami, mocnym i wszechstronnym wokalem oraz soczystymi riffami.
Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Hard Rock Heroes
Hard Rock Heroes

HARD ROCK HEROES FESTIVAL

Deep Purple

Nazareth

JORN

Kruk & Wojtek Cugowski

1ONE

Slave Keeper

12.06.2023 – TAURON Arena Kraków

Otwarcie bram: 15:00

Start: 16:00

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Płyta – 290/ 320 PLN
Sektory I kat. – 380/ 410 PLN

Sektory II kat. – 340/ 370 PLN

Sektory III kat. – 280/ 310 PLN

Bilety już do nabycia na stronach:

shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl