Łódź odpłynęła z Dodą. Koncert, którego nie da się zapomnieć, 20.01.2024

Energia fanów Dody dosłownie rozniosła Atlas Arenę w Łodzi. Koncert zgromadził komplet publiczności. Dla wielu ten wieczór był spełnieniem największych marzeń i najpiękniejszym spektaklem muzycznym, jaki w życiu wiedzieli. Show must go on! W ostatnią sobotę stycznia #aquariatour dopłynie do Gdańska!

Po pierwszym, dużym halowym koncercie w Krakowie, przyszła pora na Łódź. Występ w Atlas Arenie został ogłoszony jako pierwszy. Po siedmiu dniach bilety się wyprzedały. Dzięki manewrom z pozycją sceny udało się wygospodarować dodatkowe miejsca. Hala była wypełniona po brzegi, a bilety znalazły swoich nabywców co do jednej sztuki. Na Dodzie musiało to zrobić olbrzymie wrażenie.

Już kilka dni wcześniej Doda w swoich mediach społecznościowych przyznała, że występu w Atlas Arenie nie może się doczekać. I słusznie, bo ten wieczór, pełen emocji, okazał się fantastyczny! Atmosfera w hali już od samego początku była niesamowicie elektryzująca. Widownia wypełniła przestrzeń okrzykami radości i skandowaniem „Do-da” na długo przed rozpoczęciem show. Później efektowne światła i multimedia sprawiły, że scena zamieniła się w magiczne akwarium. Sama Doda zachęcała do aktywnego udziału w koncercie, a publika nie dała się prosić: tańczyła i śpiewała, tworząc niepowtarzalny klimat wspólnoty muzycznej. Fani reagowali niemal na każdy gest swojej idolki. Wielu znało całe teksty utworów na pamięć, które przecież funkcjonują w obiegu stosunkowo niedługo, bo pochodzą z ostatniej płyty artystki. To także z pewnością na długo zapadnie jej w pamięci.

Jednym z momentów, na który fani najbardziej czekali w Łodzi, był wspólny występ Dody i Smolastego. Ich piosenka „Nim zajdzie słońce” była pierwszym polskim utworem, który znalazł się na szczycie każdej z trzech najważniejszych list przebojów w Polsce: OLiA – zestawieniu airplay z odtworzeniami w stacjach radiowych, OLiS – listy singli w streamie na podstawie odsłuchań oraz Poland Songs – sporządzonej przez amerykański magazyn Billboard na podstawie danych o sprzedaży cyfrowej i odsłuchań w streamingu. Jedynym utworem, który tego dokonał w naszym kraju, był jak dotąd megaprzebój Miley Cyrus „Flowers”. Miłym akcentem tego koncertu było wręczenie Dodzie nagrody za znalezienie się na szczycie tych trzech list. W Atlas Arenie „Nim zajdzie słońce” zabrzmiało fenomenalnie! Artystka tym samym potwierdziła, że pierwsze miejsce na trzech listach nie było dziełem przypadku. Publiczność śpiewała każdą frazę i bawiła się wyśmienicie. Dla wielu ten wieczór mógł się nie kończyć…

Pożegnanie z Atlas Areną było równie efektowne jak cały koncert. Doda podziękowała fanom za niezapomniane chwile. Wielbiciele artystki opuszczali halę z uśmiechami na twarzach, tonąc w konfetti i wspomnieniem show, który na chwilę pozwolił im odpłynąć w świat emocji i dźwięków. Aquaria Tour w Atlas Arenie okazała się nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale także świętem wspólnoty fanów, którzy dzieląc ten sobotni wieczór, stworzyli niepowtarzalną atmosferę muzycznego zanurzenia. Łódź odpłynęła niesiona falami emocji…

Ostatni przystanek trasy zaplanowany został na Pomorzu 27 stycznia. Doda wystąpi w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.

 

Tekst: mat. prasowe Prestige MJM
Zdjęcia: Jakub Janecki