Marcin Wyrostek & Corazon wystąpili w Krakowie, 1.10.2021 (relacja)

Marcin Wyrostek, znakomity wirtuoz akordeonu, wraz z muzykami zespołu Corazon wystąpili w Krakowie 1 października 2021. Mówiąc krótko: był to koncert znakomity, wykonany przy komplecie publiczności.

Najbardziej energetycznym artystą na koncercie (poza szefem zespołu oczywiście) był perkusista Krzysztof Nowakowski grający na cajon i zestawie instrumentów perkusyjnych. Solówka, jaką wykonał, wzbudziła zasłużony entuzjazm publiczności. Partnerował mu basista Piotr Zaufal. W pewnym kontraście do energetycznego Nowakowskiego grał stonowany pianista Bogusław Kaczmar. Na pierwszej lini frontu sekundowali Wyrostkowi gitarzysta Daniel Popiałkiewicz z semiakustycznym Godinem i skrzypek Mateusz Adamczyk. Skład wykonawców uzupełniał wokalista Daniel Cebula-Orynicz.

Znakomite brzmienie, doskonałe aranżacje, wysoki poziom instrumentalistów, pasja, lekkość, wplatanie zabawnych cytatów z innych utworów. Niezapomniany wieczór.L

Lubię akordeon i bardzo doceniam mistrzostwo Marcina Wyrostka. Idąc na ten koncert zakładałem, że będzie dobry, ale nie spodziewałem się, że aż tak.

Zdjęcia, tekst Sobiesław Pawlikowski