Masego, autor przeboju „Tadow”, wystąpi w Polsce, 11.02.2022, Warszawa

Masego (Micah Davis) wystąpi 11 lutego 2022 w Klubie Stodoła w Warszawie. Masego to autor przeboju „Tadow”. W roli supportu wystąpi Mereba.

Masego mówi, że chce tworzyć „niezapomniane przeżycia” dla ludzi, a także muzykę, która sprawi, że poczuje się dobrze. Masego to utalentowany artysta, który w TrapHouseJazz wplata humor i wrażliwość, dodając instrumenty, takie jak saksofon, aby stworzyć dźwięki, których nie można by się spodziewać w tym gatunku. Po wystąpieniu z FKJ w “Tadow” Masego stał się międzynarodową sensacją.

Jego EPka „Pink Polo” trafiła na listy przebojów w 2016 roku. Jego debiutancki album „Lady Lady” miał premierę w 2018 roku.

Jego najnowszy album „Studying Abroad” ujawnia kolejny poziom jego talentu muzycznego na bardzo wysokim poziomie. Sygnalizuje jego moment rozwoju osobistego i poszerzanie horyzontów zarówno w muzyce, jak i poza nią.

Masego nadal tworzy muzykę i pracuje nad innymi projektami, jednocześnie stając się mentorem dla innych. Nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie zamierza przestać!

„Po prostu próbuję wznieść się na wyższy poziom, jeśli ktoś powiedziałby „Jesteś legendą”, chcę w to uwierzyć” – mówi. „Chcę nadal tworzyć i wpływać na kulturę w taki sposób, że kiedy spojrzymy na nią wstecz, powiemy, o tak, to było fenomenalne.”

W roli supportu wystąpi Mereba — wyjątkowa mieszanka r&b, folku i hip-hopu, która tworzy przestrzeń dla zupełnie nowego głosu młodej artystki.