Paweł Domagała zaśpiewał w Krakowie (fotorelacja), 3.03.2022

Paweł Domagała — aktor teatralny i filmowy, a od kilku lat również autor i wykonawca piosenek wystąpił w Krakowie w czwartek 3 marca 2022. Wraz ze swoim zespołem koncertował na scenie Nowohuckiego Centrum Kultury.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach. Przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii. „Wracaj” to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”.

Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo — Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz — i tak było również w krakowskiej Nowej Hucie. Koncert był wyprzedany, na spotkanie z ulubionym artystą zjawił się komplet publiczności. Imprezy w tym centrum kultury zawsze są udane i dobrze zorganizowane, tak było i tym razem. Świetne nagłośnienie, dobra akustycznie sala, zawodowe światła — wszystko to spowodowało, że inspirowany folkiem i country materiał wykonywany przez Pawła Domagałę i jego zespół zabrzmiał świetnie.

​​​​​​​Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia. Zdjęcia Sobiesław Pawlikowski.