Quebonafide ze swoją ostatnią trasą w Polsce, 21.04.-27.05.2022

Wiosną 2022 roku odbędzie się w Polsce ostatnia trasa Quebonafide. Obejmie Katowice, Kraków, Warszawę, Wrocław, Szczecin i Gdańsk/Sopot.

W zeszłym roku widzieliśmy, że Quebonafide w niektórych wywiadach wydaje się dość nieśmiały i skromny. Jego superfani byli zaintrygowani tą dramatyczną zmianą i prowadzili wiele dyskusji na ten temat z przyjaciółmi. Wywołało to poruszenie poza społecznością hip-hopową, dzięki której stał się jeszcze bardziej sławny. Teraz wiemy, że była akcja, promująca nowy album i trasę koncertową rapera. Trasa koncertowa musiała zostać jednak odwołana z powodu pandemicznego lockdownue. Było wiele plotek o tym, kiedy rozpocznie się nowa trasa.

Quebonafide powraca w 2022 roku z Psycho Relations, ostatnią trasą koncertową. Ma nowy, odświeżony pomysł koncertów, który odzwierciedla obecną rzeczywistość. Dobrą wiadomością jest to, że Quebonafide wykona kilka kawałków ze swojego albumu “Romantic Psycho”. Ale dla fanów czeka też więcej ekscytujących niespodzianek.

“Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku, będzie ostatnią trasą koncertową, jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym, żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam, i Wy jej, przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać, jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie” – Quebonafide.

Trasa Psycho Relations zawita do następujących miast:

21.04.2022 – MCK Katowice

24.04.2022 – TAURON Arena Kraków

08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie

12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław

15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)

21.05.2022 – Netto Arena Szczecin

27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Możesz wymienić bilety z poprzedniej trasy na obecną, za pośrednictwem bileterii Going. Sprzedaż biletów będzie otwarta od 18 października na serwisach eBilet i Going.

Więcej informacji: www.psychorelations.pl

Quebonafide, Koncerty w Polsce 2022
Quebonafide, Koncerty w Polsce 2022
Quebonafide, fot. QueQuality
Quebonafide, fot. QueQuality
Quebonafide, fot. QueQuality
Quebonafide, fot. QueQuality