“Rhythm of the Dance” wróci do Polski w 2025 roku

Po fenomenalnym sukcesie trasy Rhythm of the Dance w 2024 roku, która podbiła serca publiczności, zespół znów zawita do Polski! Tancerze stepowi, pełni energii i radości, przeniosą widzów w muzyczną podróż po Irlandii. Tego nie można przegapić! Przedstawienia odbędą się w 2025 roku w Gdyni, Olsztynie, Lublinie, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Zabrzu, Wrocławiu, Poznaniu i Toruniu. Sprzedaż biletów na www.biletserwis.pl ruszy 6 lutego o godzinie 10:00. 

Niedawno zakończona trasa Rhythm of the Dance po Polsce spotkała się olbrzymim zainteresowaniem. Występy w Warszawie, Zabrzu, Wrocławiu oraz w Krakowie obejrzało łącznie ponad 10 tysięcy widzów. Dynamiczne i pełne radości przedstawienia zdobyły uznanie publiczności – jej brawa trwały długo jeszcze po zakończeniu każdego show. – Ręce bolą od klaskania, a nogi od tupania – podkreślali widzowie wychodzący ze spektakli. Nic więc dziwnego, że organizator – agencja Prestige MJM – szybko zdecydował o ponownym zaproszeniu całej grupy do naszego kraju.

 

Spektakle Rhythm of the Dance nie tylko urzekają precyzją taneczną, ale również emanują radością, która przenosi się na publiczność. Tancerze prezentują mistrzostwo tańca stepowego i przekazują widzom kawałek kultury i dziedzictwa Irlandii poprzez emocjonalne interpretacje. Show łączy w sobie tradycję, muzykę i niesamowite wręcz umiejętności taneczne.

Rhythm of the Dance przyciąga publiczność na całym świecie od ponad 20 lat. Grupa stworzona na potrzeby jednej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, dzięki ogromnemu zainteresowaniu, stała się regularnie występującym zespołem, oklaskiwanym przez widzów w kilkudziesięciu krajach świata. Wszystko dzięki najwyższemu poziomowi, jaki reprezentują zarówno tancerze jak i muzycy. Łącząc tradycyjny taniec i dźwięk z najnowocześniejszą technologią sceniczną, dwugodzinne taneczno-muzyczne widowisko zabiera publiczność w ekscytującą, pełną pasji i energii podróż po Zielonej Wyspie.

Najbardziej imponującym elementem przedstawienia prezentowanego przez Rhythm of the Dance jest klasyczny taniec stepowy. Każdy krok, tupnięcie i machnięcie stopą jest wykonywane z absolutną precyzją, co świadczy o niezwykłym profesjonalizmie artystów. Ich ruchy są szybkie, ale jednocześnie zachowują perfekcyjną synchronizację.

– Wielki sukces ostatniej trasy Rhythm of the Dance po Polsce tak naprawdę nie pozostawił nam wyboru. Chcemy, aby jeszcze więcej osób, także w innych miastach poznało ten utalentowany zespół. Emocje towarzyszące występom Rhythm of The Dance są trudne do opisania, dlatego trzeba ich doświadczyć na własnej skórze. Serdecznie zapraszam na spektakle sięgające do korzeni Irlandii – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która po raz kolejny zorganizuje występy tancerzy rodem z Zielonej Wyspy w Polsce.

 

Przedstawienia odbędą się:

12 lutego 2025  Polsat Plus Arena Gdynia

13 lutego 2025 – Hala Urania, Olsztyn

15 lutego 2025 – CSK, Lublin

16 lutego 2025 – COS Torwar, Warszawa

17 lutego 2025 – Sport Arena, Łódź

18 lutego 2025 – ICE Kraków Congress Centre

19 lutego 2025 – DMiT, Zabrze

20 lutego 2025 – Hala Stulecia, Wrocław

21 lutego 2025 – Sala Ziemi Poznań Congress Center

22 lutego 2025 – CKK Jordanki, Toruń

Bilety na www.biletserwis.pl dostępne będą od 6 lutego o godzinie 10:00.

Źródło: informacja prasowa Prestige MJM