Vintage Trouble wystąpi w klubie Proxima, 9.07.2023, Warszawa

Wielbiciele bluesa, soulu i rock and rolla z niecierpliwością czekają na ten koncert. Vintage Trouble, amerykański zespół o niezwykłym brzmieniu, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce 9 lipca 2023 roku w warszawskim klubie Proxima. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać na żywo ich energetycznej muzyki i poczuć ducha prawdziwego, żywiołowego rocka.

Vintage Trouble – kalifornijski zespół założony w 2010 roku – zyskał popularność dzięki swojej oryginalnej mieszance rhythm and bluesa, soulu oraz rock and rolla. Ich debiutancki album “The Bomb Shelter Sessions” (2011) zdobył uznanie w Wielkiej Brytanii, gdzie okazał się jednym z najlepiej sprzedających się wydawnictw tamtego roku. Muzykę zespołu opisuje się jako “retro”, nawiązującą do lat 50. i 60. XX wieku oraz takich artystów jak The Rolling Stones, Chuck Berry czy The Animals.

Skład zespołu to Ty Taylor (wokal), Nalle Colt (gitara, wokal wspierający), Rick Barrio Dill (bas, wokal wspierający) i Richard Danielson (perkusja, wokal wspierający). Vintage Trouble ma na swoim koncie cztery albumy, z których ostatni – “Juke Joint Gems” – ukazał się w 2021 roku. W swojej karierze zespół miał zaszczyt otwierać koncerty takich gigantów, jak The Who, The Rolling Stones czy AC/DC.

Gitarzysta zespołu, Nalle Colt, w wywiadzie dla serwisu Bluesrockreview.com wyraził swoją pasję do muzyki, która łączy ludzi:

“Jesteśmy zespołem, który bardzo stara się włączyć naszą publiczność do naszej muzyki. To niesamowite uczucie być muzykiem i artystą, stać na scenie i łączyć się z publicznością. To mnie uszczęśliwia. Wierzę, że przynosimy szczęście ludziom w świecie, który może być dość mroczny.”

Bilety na koncert Vintage Trouble w klubie Proxima można nabyć w punktach sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć na żywo Vintage Trouble i dać się porwać ich niezwykłej energii i pasji do muzyki!