Kasia Kowalska akustycznie w Klubie Stodoła, 5.12.2021, Warszawa

Kasia Kowalska, jedna z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej, obecna na niej od 27 lat, wystąpi w Klubie Stodoła w Warszawie, 5 grudnia 2021.

Od samego początku jej twórczość była wysoko ceniona przez fanów i przemysł muzyczny. Kasia Kowalska ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, m.in.: Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards „Dla Najlepszego Polskiego Artysty” oraz ponad milion sprzedanych albumów. Każda jej płyta pokryła się platyną lub złotem.

W 2018 roku Kasia Kowalska wydała nowy album, “Aya”. Otrzymała za to złotą płytę i nominacje do Fryderyka. W 2019 roku ukazał się kolejny album koncertowy z serii „MTV Unplugged”. Piosenką promującą to wydawnictwo jest duet ze Stanisławem Soyką „Tolerancja”.

Piosenkarka i jej grupa oferują koncert pełen niezwykłej energii i wielu przebojów, które ma na koncie przez ponad ćwierć wieku swojej artystycznej działalności. Podczas koncertów nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Oto ja”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre”, a także najnowszych: „Aya” czy “Alannah”.