Injury Reserve wracają do Polski, 22.02.2022, Warszawa

Ich pierwszy koncert w Polsce był wydarzeniem, o którym dyskutowano od kilku miesięcy. Teraz wracają do Warszawy z nowym albumem, aby potwierdzić swój status jako globalne objawienie alternatywnego rapu. Injury Reserve wystąpi w Hybrydach 22 lutego. Bilety za 65 zł na ten koncert trafią do sprzedaży 10 września.

Historia Injury Reserve to jedna z najbardziej poruszających historii współczesnego hip-hopu. Po debiucie z mikserem „Live from the Dentist Office” w 2015 roku, od razu stali się jednym z najgorętszych zespołów undergroundowych w Stanach Zjednoczonych. Kolejne nagrania tylko ugruntowały ich status pionierów Nowej Fali, a festiwale muzyczne na całym świecie walczą o występ trio Arizona na ich scenie. Injury Reserve przełamuje świeżość alternatywnych gier rapowych i zachwyca słuchaczy na całym świecie. Po wydanej w 2019 roku pierwszej płycie „Injury Reserve” nikt nie miał wątpliwości co do skali szumu, z jakim mamy do czynienia.

Jednak w czerwcu 2020 roku doszło do tragedii, która wstrząsnęła zespołem – Stepa J. Groggs, jeden z dwóch raperów zespołu, zmarł w wieku 32 lat. To wydarzenie nie tylko nie przełamało składu, ale także dostarczyło motywacji do dalszych działań. Jako duet Injury Reserve nagrał takie wyczyny jak następujące utwory Dos Monos czy Aminé, które prawie rok po tragedii zaserwują światu swój drugi LP, promowany przez popularny singiel „Knees”.

Injury Reserve powróci do Polski w ramach trasy promującej nowy album „By the Time I Get to Phoenix”. Cena biletu na to wydarzenie to 65 zł, dostępny na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl jest na wyprzedaż regularnie, Going.pl i Empiki.