Lamb Of God i Kreator w Polsce, 24.11.2022, Warszawa

Trasa koncertowa Lamb Of God i Kreator „State Of Unrest Tour 2022” nie ominie Polski. Koncert tych zespołów został przeniesiony na 24 listopada 2022 roku. Lamb Of God i Kreator zagrają w klubie Stodoła w Warszawie.

Po pewnych perturbacjach i bardzo długim oczekiwaniu WRESZCIE poznaliśmy nowe daty i gości na „State of Unrest Tour 2022”! Datę polskiego koncertu zespołów Lamb Of God i Kreator ustalono na listopad 2022 roku. Koncert ten odbędzie się konkretnie 24 listopada 2022 roku w warszawskiej Stodole. Razem z Lamb Of God i Kreator wystąpią także: Thy Art Is Murder, który będzie promować album „Human Target” oraz Gatecreeper, który zaprezentuje m.in. materiał z najnowszego EP – „An Unexpected Reality”.

Ponieważ data i lokalizacja koncertu uległy zmianie, organizatorzy oferują  zwrot pieniędzy, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić swoje bilety. Po to można wrócić do miejsca zakupu.

Bilety na koncert są ponownie dostępne pod adresem:

SKLEP KNOCK OUT (miejsca stojące)

– SKLEP eBILET (miejsca stojące i siedzące)

– SKLEP TICKET CLUB (miejsca stojące i siedzące)

Lamb of God powstał w latach 90. i grali najpierw muzykę instrumentalną. Mieli siedzibę w Wirginii i początkowo nazywali się Burn the Priest. W skład tego zespołu wchodzili basista John Campbell, perkusista Chris Adler, gitarzysta Mark Morton. Później do zespołu wszedł piosenkarz Randy Blythe. Młodszy brat Chrisa dołączył do zespołu — pojawił się w zespole na przełomie tysiącleci. W 1999 roku nazwę zmieniono na Lamb Of God.