Enisa wystąpi w Polsce, 2.10.2023, Warszawa

Renomowana amerykańska artystka muzyki pop, Enisa, wystąpi po raz pierwszy w Polsce, w ramach trasy koncertowej „Count My Blessings”. Wydarzenie odbędzie się 2 października 2023 roku w warszawskim Klubie Hybrydy, a bilety trafią do sprzedaży już 11 sierpnia na LiveNation.pl. Fani mają także szansę na zakup biletów w przedsprzedaży dzięki ofertom specjalnym dla klientów Citi Handlowy i Ticketmaster.

Wzlot kariery

Enisa, urodzona w albańskiej rodzinie i wychowana w Stanach Zjednoczonych, to fenomen współczesnej sceny muzycznej. Swoją muzyczną wizję rozwijała na Brooklyn College, a jej unikalny styl, łączący soul pop z odniesieniami do jej muzułmańskich korzeni, zdobył serca milionów fanów na całym świecie.

Jej kariera zaczęła się od serii coverów, które zyskały miliony wyświetleń. Później, zachęcona przez fanów, Enisa zaczęła tworzyć własne kompozycje, takie jak hity „Love Cycle Dumb Boy” i „Count Your Blessings”.

Osiągnięcia i inspiracje

Rok 2021 był przełomowym momentem w karierze Enisy, z występami w programie Out Now, festiwalu Lost in Riddim, oraz eksplozją popularności w mediach społecznościowych. Jej EPka “Fake Love” z 2022 roku została określona przez samą artystkę jako „inspirująca” i „autentyczna”, a telewizyjny debiut na antenie NBC w American Song Contest, gdzie reprezentowała stan Nowy Jork, dodatkowo podbił jej renomę.

Enisa, fot. mat. prasowe Live Nation
Enisa, fot. mat. prasowe Live Nation

Bilety i sprzedaż

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: rozpoczyna się w środę, 9 sierpnia o godz. 10:00.
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: rozpocznie się w czwartek, 10 sierpnia o godz. 10:00.
Sprzedaż ogólna: rozpocznie się w piątek, 11 sierpnia na LiveNation.pl o godz. 10:00.

Nie Przegap Okazji!
To wyjątkowa szansa, by zobaczyć na żywo jedną z najbardziej ekscytujących gwiazd amerykańskiej sceny muzycznej. Jej wyjątkowy głos i niepowtarzalny styl są gwarancją niezapomnianego koncertu. Nie przegap okazji i złap swoją szansę na uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu!